O nas

RK Investment to rodzinna firma, w której kluczową wartością jest zadowolenie każdego indywidualnego klienta. Dzięki zaangażowaniu doświadczonych pracowników oraz zaufanych podwykonawców, a także wdrożeniu wysokich standardów pracy, deweloper RK Investment oferuje swoim klientom nowoczesne, bezpieczne i komfortowe rozwiązania.

Skupienie na potrzebach klientów oraz wysoki poziom profesjonalizmu spowodowały, że spółka RK Investment szybko wyrabia sobie dobrą markę, umacnia swoją pozycję na rynku i prężnie rozwija się – m.in. realizuje nowe projekty budowlane, poszukuje nowych działek pod inwestycje, a także wchodzi na nowe rynki w branży budowlanej.

Firmę RK Investment tworzy grupa ekspertów, którzy od kilkunastu lat wspólnie realizują inwestycje w branży budowlanej. Zespół RK Investment prowadził działalność deweloperską w ramach kilku powiązanych ze sobą firm, a obecnie działa pod jedną marką – RK Investment.

Jakie korzyści oferuje RK Investment?

Pewność
i bezpieczeństwo

Naszymi inwestycjami zarządzają zaufani, doświadczeni eksperci – inżynierowie, kierownicy oraz finansiści. Stosujemy nowoczesne, ale sprawdzone rozwiązania. Dbamy o profesjonalne wsparcie dla klientów w czasie całego procesu zakupów i odbiorów lokali.

Solidność 
i terminowość

Na każdym etapie realizacji naszych inwestycji monitorujemy jakość oraz terminowość. Lokale oddajemy do użytkowania zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi wykonawcami, którzy zapewniają wysoki standard prac.

Funkcjonalność 
i nowoczesność

Przykładamy dużą wagę do optymalnego projektowania po to, by nasze lokale były użyteczne i podążały za rozwojem technologii. Oferujemy mieszkania o różnej powierzchni, ale zawsze o przemyślanym układzie, co zapewnia duży komfort nawet w niewielkim lokum.

Dogodna
lokalizacja

Nasze inwestycje realizujemy na działkach umiejscowionych tak, by spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców i użytkowników. Dbamy nie tylko o bliskość ważnych węzłów komunikacyjnych, ale również terenów zielonych oraz miejsc rekreacyjnych.

Dlaczego warto nam zaufać?

Ponad 10 letnie doświadczenie

Ponad 450 mieszkań oddanych do użytkowania

Ponad 22 tys. m2 w zbudowanych lokalach

Zaufanie ponad 400 klientów